Redactie 112 0 reactie(s) zo 25 november 2018, 15:46

Hulpdiensten rukken uit voor reanimatie op snelweg A20 tussen Maassluis en Vlaardingen

Laatst bijgewerkt: maandag 17:42 uur

MAASSLUIS – Op zondagmiddag 25 november moesten de hulpdiensten massaal uitrukken naar de A20 Rechts bij hectometerpaaltje 18.9. Hier was iemand die een hartstilstand had gekregen. De politie, brandweer, ambulancedienst en het Mobiel Medisch Team zijn druk bezig geweest met de reanimatie.

De A20 was tijdelijk geheel afgesloten tussen Maassluis en Vlaardingen. Daarna was de rechter rijbaan afgesloten. Het slachtoffer is met spoed overgebracht naar het ziekenhuis. De traumahelikopter is geland naast de snelweg.

Deel dit artikel

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Ridderkerk

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Ridderkerk
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.