Redactie algemeen 0 reactie(s) do 30 augustus 2018, 16:03

Erasmus MC organiseert de Nationale Traumadag

Laatst bijgewerkt: maandag 17:43 uur

ROTTERDAM – Op zaterdag 15 september 2018 organiseert het Erasmus MC de Nationale Traumadag. Op deze publieksdag krijgen geïnteresseerden een goed beeld van de hulpverlening vanaf het moment van een ongeval tot in het ziekenhuis. De toegang is gratis.

Alle hulpdiensten in de regio Zuidwest Nederland zijn vertegenwoordigd: brandweer, ambulance, politie, de traumaheli, de GHOR, defensie en alle regionale ziekenhuizen. In en rond het Erasmus MC worden demonstraties gegeven en films vertoond over de opvang en behandeling van patiënten met verwondingen ten gevolge van een ongeval.

Meer info: www.erasmusmc.nl/traumadag2018

Deel dit artikel

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Ridderkerk

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Ridderkerk
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.