Politie waarschuwt voor inbraken in Ommoord en Lageland
Laatst bijgewerkt: maandag 17:46 uur
ROTTERDAM – De politie roept bewoners van de wijken Ommoord en Lageland op om alert te zijn op inbraken in hun buurt. Het is de laatste tijd flink raak. Sinds 10 januari zijn er 15 inbraken geweest. Rechercheurs staan op scherp en vragen de bewoners om hulp.
De inbrekers gaan steeds op dezelfde manier te werk; ze klimmen over het balkon aan de achterzijde en forceren de deur. Bij de bewoners zijn verschillende goederen weggenomen. De politie is een onderzoek gestart en roept getuigen op om zich te melden.
Heeft u iets gezien of gehoord?
De politie roept de bewoners op om extra alert te zijn en alles goed af te sluiten. Laat een lichtje aan als je weggaat en spreek met de buren af om op elkaars huis te letten. Bent u helaas toch slachtoffer geworden van een inbraak, doe dan altijd aangifte. In het kader van dit grote onderzoek is elke aangifte van groot belang. Als u informatie heeft over een van de inbraken of als u verdachte situaties heeft gezien, bel dan alstublieft met de politie via 0900-8844. Blijft u liever anoniem? Bel dan 0800-7000.
Voorkom inbraak
De kans op woninginbraken kunt u verkleinen door een bewakingscamera, elektronische beveiliging en goed hang- en sluitwerk aan te schaffen voorzien van het Politiekeurmerk Veilig Wonen ®. Laat u eens voorlichten door een erkend vakman. Uiteraard zorgt u voor voldoende verlichting rondom huis en geeft u inbrekers geen kans: laat geen ramen openstaan waarbij het makkelijk inklimmen is. Losliggende ladders of opstapjes: zet ze binnen of leg ze vast. Waardevolle spullen bewaart u zoveel mogelijk achter slot en grendel. Meer tips en informatie vindt u op www.enwij.nl en Betecom.
Reacties met de meeste stemmen
Actieve discussies
Recente reacties