Logo 112Ridderkerk

Redactie 112 0 reactie(s) za 20 januari 2018, 17:22

Aanhouding bij demonstratie Wilders in Rotterdam

Laatst bijgewerkt: maandag 17:46 uur

ROTTERDAM – Op zaterdag 20 januari is er één persoon aangehouden door de politie na het roepen van discrimineerde leuzen tijdens de demonstratie van de PVV tegen het beleid van Rutte III. Geert Wilders was hier ook bij aanwezig.

Na een toespraak bij het centraal station werd er een korte route gelopen. Op het Schouwburgplein stopte deze waarna Wilders in zijn zwaar beveiligde auto stapte. Politieke tegenstander DENK was ook op het Schouwburgplein aanwezig. De politie heeft een linie tussen beide kampen gevormd om ervoor te zorgen dat er niets escaleerde. De politie heeft, mede door het in grote aantallen aanwezig zijn, de boel rustig kunnen houden. De Nederlandse aanhangers van Wilders kregen bezoek met drie bussen politieke aanhangers van Vlaams Belang van Filip Dewinter.

Later verklaarde de politie dat Wilders eerder vertrok omdat deze zou zijn ingesloten door eigen aanhang. Een persmoment ging hierdoor niet door.

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Ridderkerk

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Ridderkerk
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.